پیشنهاد شورای شهر به آروین برای رفتن به مرخصی

به گزارش زنگ قلاب بافی، رئیس کمیسیون سلامت و محیط زیست شورای شهر اسلامی تهران در خصوص خبر قصد استعفای یک عضو در پی حوادث اخیر گفت: شورای شهر به این عضو پیشنهاد داد تا به مرخصی برود و استراحت کند.

پیشنهاد شورای شهر به آروین برای رفتن به مرخصی

به گزارش گروه اجتماعی زنگ قلاب بافی، زهرا صدراعظم نوری ظهر امروز در حاشیه جلسه شورای شهر اسلامی تهران با حضور در جمع زنگ قلاب بافی گفت: با توجه به شرایط فعلی جامعه که ملتهب و دارای غم و اندوه است ما نمایندگان مردم نیز همراه مردم هستیم و کوشش می کنیم تا با همراهی و همدلی رنج و آلام آن ها را کاهش دهیم. براین اساس بهاره آروین روز یکشنبه در صفحه شخصی خود در مطلبی اندوه، تاثر و ناراحتی خود را منکعس کرد، اما استعفایی مطرح نشده و تا حالا هم استعفا به صورت مکتوب ارایه نشده است.

وی با اشاره به طرح این موضوع در جلسه هم اندیشی صبح امروز که عضو مذکور نیز حضور داشت، گفت: ما یک جمع 21 نفره هستیم و تصمیمات این چنینی را در جلسات هم اندیشی که با حضور همه اعضا برگزار می گردد، مطرح می کنیم و این در حالی است که در این حادثه مدیریت شهری و شورا نقشی نداشتند.

نوری با بیان این که هرچه براثر این اتفاق به داغ دیدگان و مردم بگویم کم است، اظهار کرد: با این حال رفتن از صحنه موثر نیست و به همین دلیل شورای شهر به این عضو پیشنهاد داد تا به مرخصی برود و استراحت کند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 12 اسفند 1398 بروزرسانی: 4 مهر 1399 گردآورنده: crochetschool.ir شناسه مطلب: 98

به "پیشنهاد شورای شهر به آروین برای رفتن به مرخصی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیشنهاد شورای شهر به آروین برای رفتن به مرخصی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید