گیشا براساس زمان بندی انجام شده افتتاح می شود

به گزارش زنگ قلاب بافی، معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران با اشاره به آخرین اقدامات انجام شده در پروژه زیرگذر گیشا گفت: این زیرگذر براساس زمان بندی انجام گرفته به بهره برداری خواهد رسید.

گیشا براساس زمان بندی انجام شده افتتاح می شود

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، صفا صبوری دیلمی معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران همزمان با اجرای آخرین مراحل عملیات عمرانی در پروژه احداث زیرگذر کوی نصر، از بخش های مختلف این پروژه بازدید کرد و در جریان اقدامات در حال اجرا به منظور تکمیل عملیات روکش نهایی آسفالت در این پروژه راهگشای ترافیکی قرار گرفت.

وی در جریان این بازدید میدانی، با تاکید بر اینکه پروژه احداث زیرگذر کوی نصر مطابق برنامه زمان بندی و در موعد مقرر تحویل شهروندان خواهد شد، افزود: بهره برداری از این زیرگذر یک و نیم کیلومتری، جریان عبور و مرور در تقاطع پررفت و آمد بزرگراه شهید چمران با بزرگراه جلال آل احمد را ساماندهی خواهد کرد.

صبوری با بیان آنکه طرح زیرگذر کوی نصر به ویژه پس از بازنگری های اعمال شده، نگاه ویژه ای به مقوله ساماندهی ترافیک محلی داشته است، یادآور شد: اصلاح هندسی راستا ورودی به خیابان کارگر جنوبی و خیابان بیمارستان شریعتی، تامین دسترسی راستا شمال به جنوب بزرگراه شهید چمران به راستا غرب به شرق بزرگراه گمنام به صورت غیر همسطح و برقراری تعادل خطوط ترافیکی ورودی به خیابان گیشا از جمله کارکرد هایی است که در کنار رفع گلوگاه ترافیکی پل فلزی گیشا محقق خواهد شد.

به گفته معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران، بهره برداری از زیرگذر کوی نصر تاثیر بسزایی روی عملکرد ترافیکی تقاطع های مرتبط به ویژه تقاطع غیرهمسطح بزرگراه شهید گمنام با خیابان کارگر داشته و به واسطه حذف پل قدیمی گیشا، سیمای شهری این نقطه از پایتخت را چشم نوازتر خواهد کرد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 20 فروردین 1399 بروزرسانی: 4 مهر 1399 گردآورنده: crochetschool.ir شناسه مطلب: 209

به "گیشا براساس زمان بندی انجام شده افتتاح می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گیشا براساس زمان بندی انجام شده افتتاح می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید