سال جاری در سمنان کمبود آب داریم، آب آشامیدنی را پای درختان نریزید

به گزارش زنگ قلاب بافی، معاون عمرانی استاندار سمنان با تأکید بر اینکه سال جاری با کمبود آب در استان سمنان روبرو هستیم، گفت: برای آبیاری درختان فضای سبز و پارک ها نباید از آب شرب استفاده گردد.

سال جاری در سمنان کمبود آب داریم، آب آشامیدنی را پای درختان نریزید

به گزارش جام آنلاین از سمنان، منوچهر فخری در گردهمایی شهرداران استان سمنان، با اشاره به اینکه هوا گرم شده است و بسیاری از مردم به تفرجگاه و پارک ها می فرایند، گفت: هرگونه تجمعی در پارک ها و تفرجگاه ها ممنوع است و شهرداری ها باید نظارت کامل را برای جلوگیری از این مهم داشته باشند.

وی با بیان اینکه باید بحث کرونا جدی گرفته گردد، اضافه نمود: حفظ جان و سلامت مردم از وظایف مهم شهرداری ها و مدیران خدمات شهری محسوب می گردد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان با تأکید بر اینکه حمایت از همکاران خدماتی بسیار مهم و لازم است، گفت: جهت رعایت پروتکل های بهداشتی باید برای همکاران خدماتی ماسک، مایع ضدعفونی و لباس مناسب تهیه گردد.

فخری با تأکید بر اینکه کمتر از دو ماه تا برگزاری انتخابات بیشتر زمان نداریم، خواهان تکمیل پروژه های نیمه تمام شد.

وی با بیان اینکه انتخابات ریاست جمهوری و شورای اسلامی شهر و روستا به صورت همزمان برگزار خواهد شد، گفت: شهرداران و مدیران خدمات شهری باید اصل بی طرفی را رعایت نمایند.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان با اشاره به اینکه در سال گذشته شهرداری های استان سمنان پیروز به کسب رتبه برتر کشوری در زمینه اجرای طرح تکریم ارباب رجوع شدند، اظهار کرد: استان سمنان دارای شهرداران باتجربه است.

فخری با تأکید بر اینکه سال جاری با کمبود آب در استان سمنان روبرو هستیم، اضافه نمود: برای آبیاری درختان فضای سبز و پارک ها نباید از آب شرب استفاده گردد.

او خواهان برطرف مسائل نقاط حادثه خیز و ارائه گزارش فعالیت شهرداری ها در سال گذشته به صورت ویژه تا خاتمه اردیبهشت ماه سال جاری شد.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 27 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 27 اردیبهشت 1400 گردآورنده: crochetschool.ir شناسه مطلب: 1029

به "سال جاری در سمنان کمبود آب داریم، آب آشامیدنی را پای درختان نریزید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سال جاری در سمنان کمبود آب داریم، آب آشامیدنی را پای درختان نریزید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید