بازدید سرلشکر سلامی از نمایشگاه پیشگامان گام دوم انقلاب

به گزارش زنگ قلاب بافی، فرمانده کل سپاه از نمایشگاه پیشگامان گام دوم انقلاب که از دو روز پیش در دانشگاه علوم پزشکی بقیة الله (عج) شروع به کار نموده است، بازدید کرد.

بازدید سرلشکر سلامی از نمایشگاه پیشگامان گام دوم انقلاب

به گزارش گروه سیاسی خبرنگاران، سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه صبح امروز (دوشنبه) از نمایشگاه پیشگامان گام دوم انقلاب که از دو روز پیش در دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله (عج) شروع به کار نموده است بازدید کرد.

نمایشگاه پیشگامان گام دوم انقلاب شامل 30 غرفه است. طب نظامی و جبهه مقاومت، محرومیت زدایی و خدمات اجتماعی، علوم اعصاب و رفتار، سبک زندگی اسلامی، طب نظامی و تهدیدات نوین و همچنین بهداشت و ارتقای سلامت، از جمله غرفه های این نمایشگاه هستند.

در جریان این بازدید که جلالی رییس دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله (عج)، سردار سلامی را همراهی می کرد، از سند برنامه های راهبردی تحول و تعالی دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله الاعظم (عج) رونمایی شد.

فرمانده کل سپاه در یادداشتی برای رونمایی از سند برنامه های راهبردی تحول و تعالی دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله الاعظم (عج) نوشت: دانشگاه علوم پزشکی حضرت بقیه الله الاعظم (عج) باید در تراز برترین دانشگاه های پزشکی دنیا در شکستن مرز های دانش و فناوری های نوین برتر باشد. این یک آرمان دست یافتنی است. هر سال آن را مرور می کنیم. ما واقعاً می توانیم. پیروز باشید.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 12 بهمن 1398 بروزرسانی: 4 مهر 1399 گردآورنده: crochetschool.ir شناسه مطلب: 7

به "بازدید سرلشکر سلامی از نمایشگاه پیشگامان گام دوم انقلاب" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازدید سرلشکر سلامی از نمایشگاه پیشگامان گام دوم انقلاب"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید