تور ارمنستان ارزان: ملاقات وزیر نیرو با مشاور نخست وزیر ارمنستان

به گزارش زنگ قلاب بافی، خبرگزاری خبرنگاران-وزیر نیرو با مشاور نخست وزیر جمهوری ارمنستان ملاقات و گفت وگو کرد.

تور ارمنستان ارزان: ملاقات وزیر نیرو با مشاور نخست وزیر ارمنستان

با ما سفر کنید و با تور ارمنستان ارزان از کشور جذاب همسایه دیدن کنید و شهر زیبای ایروان را ببینید.

به گزارش سرویس مالی خبرنگاران به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو (پاون)، علی اکبر محرابیان در ملاقات با آرتاشس تومانیان مشاور نخست وزیر جمهوری ارمنستان که در ساختمان وزارت نیرو برگزار گردید، با اشاره به روابط ممتاز دو کشور، اظهار کرد: دولت سیزدهم بر توسعه روابط با کشورهای همسایه تاکید داشته و بر همین اساس نیز این روابط هر روز رو به افزایش است.

محرابیان بعلاوه با معرفی توانمندی کشور، بر لزوم آماده سازی شرایط برای ملاقات رئیس جمهور ایران و نخست وزیر ارمنستان تاکید نمود.

محرابیان بعلاوه با معرفی توانمندی شرکت های فعال ایرانی در بخش خدمات فنی و مهندسی و گستره فعالیت این شرکت ها در اقصی نقاط جهان و بعلاوه ساخت و تعمیرات نیروگاهی، احداث نیروگاه های برق آبی و دیگر موارد، پیشنهاد کرد گردهمایی های دوسویه ای جهت معرفی توانمندی ها و ظرفیت های همکاری دو کشور با حضور فعالان مالی دو کشور برگزار و زمینه همکاری فعالان مالی بیش از پیش فراهم گردد.

در ادامه دو طرف بر توسعه روابط حوزه انرژی با برطرف موانع برای زمینه سازی افزایش تعاملات تأکید کردند.

بعلاوه در این جلسه بر هماهنگی برگزاری هفدهمین اجلاس همکاری های مشترک ایران و ارمنستان در تاریخ 20 الی 23 اردیبهشت به میزبانی طرف ارمنی تاکید نموده و این اجلاس را برای توسعه ارتباطات دو کشور در چارچوب انرژی، مهم عنوان کردند.

در ادامه نیز آرتاشس تومانیان، مشاور نخست وزیر جمهوری ارمنستان ضمن آنالیز موضوعات مهم همکاری دوجانبه، در مورد تصمیمات سازنده به منظور توسعه همکاری های تجاری و مالی و بعلاوه حوزه انرژی با رئیس ایرانی کمیسیون مشترک همکاری های دو کشور گفت وگو کرد.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 16 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 16 اردیبهشت 1401 گردآورنده: crochetschool.ir شناسه مطلب: 1451

به "تور ارمنستان ارزان: ملاقات وزیر نیرو با مشاور نخست وزیر ارمنستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور ارمنستان ارزان: ملاقات وزیر نیرو با مشاور نخست وزیر ارمنستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید