رگبار باران در بعضی استان ها ظرف امروز و فردا ، اردبیل و اهواز خنک ترین و گرمترین شهر کشور می شوند

به گزارش زنگ قلاب بافی، ئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از رگبار باران در بعضی منطقه ها کشور طی امروز و فردا و نیز خیزش گرد و خاک در بعضی نقاط شرقی و مرکزی کشور طی 5 روز آینده اطلاع داد.

رگبار باران در بعضی استان ها ظرف امروز و فردا ، اردبیل و اهواز خنک ترین و گرمترین شهر کشور می شوند

صادق ضیاییان در گفت وگو با ایسنا، درباره شرایط جوی کشور اظهار کرد: روزهای پنجشنبه و آدینه در هرمزگان، نیمه جنوبی کرمان، جنوب سیستان و بلوچستان و جنوب شرق فارس به ویژه در ساعات بعد از ظهر و اوایل شب رشد ابر، رگبار باران، گاهی رعد و برق و وزش باد شدید موقت پیش بینی می گردد.

رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا با بیان اینکه در پنج روز آینده در سایر نقاط کشور جوی نسبتا پایدار برقرار است، ادامه داد: طی پنج روز آینده، در برخی منطقه ها شمال شرق، شرق، جنوب شرق و بخش هایی از مرکز کشور در برخی ساعات وزش باد شدید و در منطقه ها مستعد گرد و خاک پیش بینی می گردد.

وی اضافه نمود: این شرایط در شمال سیستان و بلوچستان، به ویژه منطقه زابل، شدت بیشتری دارد.

به گفته ضیاییان، طی سه روز آینده شرق دریای عمان مواج است.

رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا درباره شرایط جوی تهران طی دو روز آینده نیز اظهار کرد: آسمان تهران فردا آدینه (20 مردادماه) صاف و گاهی همراه با وزش باد با حداقل دمای 26 و حداکثر دمای 37 و روز شنبه (21 مرداد) صاف و گاهی همراه با وزش باد با حداقل دمای 26 و حداکثر دمای 38 درجه سانتیگراد پیش بینی می گردد.

ضیائیان در انتها گفت: طی امروز و فردا (19 و 20 مردادماه) اهواز با دمای 49 درجه سانتیگراد گرمترین و اردبیل با دمای 14 درجه سانتیگراد خنک ترین مرکز استان کشور است.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 19 مرداد 1402 بروزرسانی: 19 مرداد 1402 گردآورنده: crochetschool.ir شناسه مطلب: 1697

به "رگبار باران در بعضی استان ها ظرف امروز و فردا ، اردبیل و اهواز خنک ترین و گرمترین شهر کشور می شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رگبار باران در بعضی استان ها ظرف امروز و فردا ، اردبیل و اهواز خنک ترین و گرمترین شهر کشور می شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید