شبکه ملی اطلاعات پایدار و باکیفیت لازمه توسعه مالی است

به گزارش زنگ قلاب بافی، به گزارش خبرنگاران به نقل از وزارت ارتباطات، عیسی زارع پور در جمع هیئت مدیره، مدیران و معاونان شرکت زیرساخت حضور یافت و از بخش های مختلف این شرکت تماشا کرد.

شبکه ملی اطلاعات پایدار و باکیفیت لازمه توسعه مالی است

در ابتدای این ملاقات، حمید فتاحی، معاون وزیر و رئیس شرکت ارتباطات زیرساخت، گزارش جامعی از عملکرد، اقدامات و برنامه های این شرکت ارائه کرد و در ادامه اعضای هیئت مدیره و معاونان گزارش مجموعه تحت راهبری خود را ارائه کردند.

در ادامه وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات نقش شرکت ارتباطات زیرساخت در تأمین زیرساخت های ارتباطی و اطلاعاتی شبکه ملی اطلاعات را حائز اهمیت دانست و از آن به اسم زیرساخت فضای مجازی کشور یاد کرد.

زارع پور فضای مجازی و شبکه ملی اطلاعات پایدار و باکیفیت در جای جای کشور را لازمه توسعه فرهنگی، مالی و ایجاد کسب وکارهای متنوع دانست.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به نقش کلیدی شرکت ارتباطات زیرساخت در توسعه فضای مجازی گفت: این شرکت در توسعه فضای مجازی و به طورکلی در برقراری دسترسی های ارتباطی نقش محوری دارد و می توانیم آن را به قلب تپنده شبکه ملی اطلاعات تعبیر کنیم. البته فارغ از آن، وظیفه مرزبانی فضای مجازی و برقراری امنیت سایبری را هم برعهده دارد که این مهم اهمیت شرکت ارتباطات زیرساخت را دوچندان می نماید.

وی اضافه نمود: نقش شرکت ارتباطات زیرساخت را برای کشور و توسعه شبکه ملی اطلاعات فوق العاده حیاتی می دانم و این نتیجه زحماتی است که همکاران در سال های متمادی کشیده اند تا داشته های این شرکت سرمایه ای برای کشور باشد.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در این جلسه خواهان برنامه ریزی مدیران شرکت ارتباطات زیرساخت برای ایجاد آمادگی و آینده نگری در حوزه فناوری های نوین شد.

زارع پور در ادامه از بخش های مختلف شرکت ارتباطات زیرساخت تماشا و با کارکنان این شرکت تبادل نظر کرد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 4 مهر 1400 بروزرسانی: 4 مهر 1400 گردآورنده: crochetschool.ir شناسه مطلب: 1220

به "شبکه ملی اطلاعات پایدار و باکیفیت لازمه توسعه مالی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شبکه ملی اطلاعات پایدار و باکیفیت لازمه توسعه مالی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید