فعالان فناور مهارت می آموزند تا اشتغال ایجاد نمایند

به گزارش زنگ قلاب بافی، دومین دوره طرح جامع از مهارت تا اشتغال به وسیله پویش پیشتازی برگزار می گردد تا ایده پردازان و جوانان خلاق بتوانند توانمندی هایشان را در بازار کار به کار ببرند.

فعالان فناور مهارت می آموزند تا اشتغال ایجاد نمایند

به گزارش گروه دانشگاه خبرنگاران، با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، طرح جامع از مهارت تا اشتغال با موضوع توانمندسازی، مهارت افزایی و موفقیت شغلی به صورت بوت کمپ در چهار بخش مهارت های نرم، برنامه نویسی پایتون، بازاریابی دیجیتال و علوم اجتماعی 7 مهرماه امسال میزبان ایده پردازان خلاق می گردد.

این رویداد به یکی از مهم ترین چالش های جوانان یعنی اشتغال در کنار مهارت آموزی هم راستا با رشته تحصیلی پاسخ می دهد و به دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاهی برای کسب تجربه بالندگی علمی و فناورانه یاری می نماید.

طرح جامع از مهارت تا اشتغال به وسیله مجموعه پویش پیشتازی طراحی و اجرا شده است تا بستر رشد، توسعه و رسیدن به هدف نهایی جوانان را محقق کند. در این طرح ابتدا بر روی مهم ترین مسئله روز جهان، توانمندسازی در مهارت های نرم تمرکز دارد و با برگزاری 48 ساعت کارگاه توانمندسازی تعاملی و مسئله محور مخاطبان را در این جهت همراهی می نماید.

با ارائه فرصت های داوطلبانه، بستر کسب تجربه و به کارگیری مهارت های ارائه شده در محیط واقعی کار برای جوانان فراهم می گردد.

بر اساس احتیاج سازمان ها و مخاطبین، جهت توانمندسازی تخصصی مهارت سخت در سه بخش دیجیتال مارکتینگ، برنامه نویسی پایتون و علوم اجتماعی به همراه تضمین استخدام بهترین دانش پذیران و بعلاوه تسهیل ورود ایده پردازان به شتاب دهنده ها و مراکز رشد فراهم شده است.

علاقمندان تا 31 شهریورماه امسال فرصت دارند تا ازطریق وب سایت پویش در این طرح ثبت نام نمایند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 1 مهر 1400 بروزرسانی: 1 مهر 1400 گردآورنده: crochetschool.ir شناسه مطلب: 1217

به "فعالان فناور مهارت می آموزند تا اشتغال ایجاد نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فعالان فناور مهارت می آموزند تا اشتغال ایجاد نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید