بهداشت دهان و دندان

آخرین شرایط مایسا؛ دختربچه 90 کیلویی تهران!

طی ماه های گذشته باغ وحش ارم تهران صاحب اولین بچه فیل ایران شد. مایسا این بچه فیل باغ وحش ارم از مادری 16 ساله به نام میهیری به دنیا آمد و اولین فیل ایرانی لقب گرفت.

31 مرداد 1400

اردوی جهادی دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد در منطقه ها محروم برگزار می گردد

مسئول دبیرخانه ستاد اردو های جهادی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد گفت: اردوی جهادی دندانپزشکی کانون انصارالمهدی معاونت فرهنگی اواخر تیرماه در منطقه ها محروم برگزار می گردد.

14 مرداد 1400

شرایط و جزئیات شرکت در آزمون ملی دندانپزشکی

آزمون ملی دندانپزشکی سال 1400 بر اساس آخرین تقویم برگزاری آزمون های علوم پزشکی 21 مردادماه و 9 دی ماه 1400 برگزار می گردد.

4 خرداد 1400

اعمال حج تمتع (معرفی مراحل و احکام مربوط به آن)

اعمال حج تمتع یا حج واجب بر 13 مورد است که می توان از جمله این اعمال به احرام، وقوف به عرفات، وقوف به مشعرالحرام، رفتن به منا و ... اشاره نمود.

12 بهمن 1399

کمبود ویتامین D را چگونه جبران کنیم؟

کمبود ویتامین D به وسیله منابعی همچون نور خورشید، تغذیه ماهی، شیر، تخم مرغ، قارچ و مصرف دارویی تامین می گردد؛ نظر به اینکه کمبود این ویتامین برای بدن مشکلاتی ایجاد می نماید.

3 بهمن 1399

طرز تهیه دلمه گوجه فرنگی

دلمه گوجه فرنگی، دلمه فلفل دلمه، دلمه بادمجان، دلمه برگ مو، دلمه پیاز از انواع دلمه هستند. با طرز تهیه دلمه گوجه فرنگی در سس گوجه آشنا شوید.

12 آبان 1399

شروع طرح سنجش سلامت جسمانی و آمادگی تحصیلی نوآموزان از نیمه دوم تیرماه

خبرنگاران/کهگیلویه و بویراحمد رئیس آموزش و پرورش استثنایی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: سال جاری به دلیل شرایط کرونا طرح سنجش سلامت جسمانی و آمادگی تحصیلی نوآموزان از نیمه دوم تیرماه شروع می گردد.

25 مرداد 1399

رفتارهای که مهمانداران از آن متنفرند

رفتارهای که مهمانداران از آن متنفرنداز وقتی که هواپیما توسعه پیدا کردند در زمینه های مسافربری و حمل و نقل نیز مورد استفاده قرار گرفتند و شغل های زیادی را به وجود اوردند که یکی از این شغل ها مهمانداری است. پس بهتر است قبل از خرید بلیط هواپیما چند نکته را...

28 خرداد 1399

ظریف: ایران برمی خیزد و دوباره قفل زندان تحریم را می شکند

وزیر خارجه در پیامی ویدیویی با بیان اینکه آمریکا می کوشد به وسیله افزایش مستمر لایه ها و عمق تحریم ها ایران را به یک جزیره محصور در اقیانوسی از تهدیدها و رنج ها تبدیل کند، گفت: ایران برمی خیزد و دوباره قفل زندان تحریم را می شکند.

18 اردیبهشت 1399

خبرنگاران تمامی مراکز آموزشی و علمی گیلان تا خاتمه هفته تعطیل شد

رشت - خبرنگاران- تمامی مراکز آموزشی و علمی گیلان براساس مصوبه ستاد پیشگیری ، هماهنگی فرماندهی عملیات پاسخ به بحران استان به منظور پیشگیری از شیوع گسترش ویروس کرونا تعطیل شد.

19 فروردین 1399

کسب وکار های نوپای تجهیزات پزشکی توانمند می شوند

توسعه زیست بوم نوآوری و کارآفرینی حوزه تجهیزات پزشکی، دندان پزشکی و آزمایشگاهی هدف از برگزاری دومین رویداد نوآوارنه در این صنایع است.

4 فروردین 1399

آخرین مهلت ثبت نام آزمون دوره MPH علوم پزشکی شهیدبهشتی اعلام شد

آخرین مهلت ثبت نام آزمون ورودی دوره MPH) Master in Public Health) ویژه دانشجویان استعداد های درخشان و نخبگان دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی اعلام شد.

15 اسفند 1398

آغاز ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت از نیمه دوم بهمن

ثبت نام برای شرکت در آزمون دکتری تخصصی و پژوهشی وزارت بهداشت نیمه دوم بهمن سال جاری انجام می شود.

12 بهمن 1398